ministat liczniki.org a
Kategorie: Wszystkie | człowiek | historia | kościół | wojna
RSS
wtorek, 14 maja 2013

Drodzy, Kochany i Niezawodni Przyjaciele Blogerzy! Z całego serca dziękuję Wam za wsparcie. W chwilach trudnych móc oprzeć się na kimś kto nie zawiedzie to najcenniejszy dar jaki mogę sobie wymarzyć.

Mój stan zdrowia, a przede wszystkim leki (kortykosterydy) generują straszne objawy uboczne. Tak się stało, że "załapałam" się na wszystkie, rujnujące przede wszystkim stan psychiczny, bo o fizycznym już nie chcę pisać. Niech NIKOMU I NIGDY nie przytrafi się coś takiego. Emocje szybują, by opaść na dno. To cena, którą warto mimo wszystko zapłacić za możliwość CHODZENIA SAMODZIELNIE. Nie tak łatwo kontrolować emocje gdy dojdą do najwyższej granicy. Jak wiadomo pod wpływem emocji robi się (ja robię) różne niemądre rzeczy.

Winna jestem wyjaśnienie mojej ostatniej notki "Prośba". Wstawiłam tam bardzo niefortunne słowo "plagiat". Niepotrzebne, bo nigdy nie spotkałam się w plagiatem, takim w pełnym słowa znaczeniu. Chciałam tylko zaznaczyć, że czasem przykro jest gdy widzi się ten sam temat zaraz po swoim. Jednak to prawo każdego blogera. Każdy może w tej samej minucie "wpaść" na ten sam pomysł i go opisać. Ja nie mam prawa tego komentować. Teraz zrobię wszystko co w mojej mocy, by mimo tego co przeżywam w związku z chorobą, bardziej uważnie i z rozwagą reagować na wszelkie sprawy dziejące się wokół mnie.

Jest we mnie ogromna nadzieja na poprawę zdrowia, bo objawy zaczynają zmieniać się "jakościowo" (jak to określił mój lekarz). Ta "jakość" zaczyna być obiecująca i daje nieśmiałą nadzieję na poprawę.

Bardzo gorąco Wszystkich Was Moi Drodzy przepraszam za każdą przykrość, którą zaznaliście ode mnie. ŚWIADOMIE nigdy nie było moją intencją zranić kogokolwiek. Jestem jak najdalej od zrobienia Wam krzywdy. Świadome krzywdzenie uważam za największe przestępstwo (nieświadome, to już inna sprawa).

Dziękuję Wam za wszystko, a wykazaliście sie wielkim braterstwem i człowieczeństwem. Od tej chwili wierzę, że człowiek jest z natury wielki i zdolny do najpiękniejszych rzeczy. Wszystkich Moich Znanych i Nieznanych Przyjaciół z całego serca pozdrawiam.

Oto moja spowiedź, ale warto było.

1 ... 26 , 27